Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

+5
Nutcracker
velizar
Pesho
Aneta
Admin
9 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви ученическа любов?

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_lcap30%Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_rcap 30% 
[ 7 ]
Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_lcap30%Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_rcap 30% 
[ 7 ]
Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_lcap4%Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_lcap9%Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_lcap9%Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_lcap4%Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_lcap13%Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
 
Общо гласове : 23
 
 

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Admin Чет Дек 27 2007, 18:33

Не че имам нещо против еднополовата любов, ама не мога да се сдържа да не те попитам - ти жена ли си? Понеже ник-ът ти е в женски род, а пък и Nutcracker нали е жена... Хич да не вярваш какви работи ставали в добрата стара английска гимназия, а пък ние да не знаем! laugh
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Pesho Съб Яну 05 2008, 18:33

Момичета, да знаете, че аз нямам нищо, ама нищо против по-разкрепостените девойки! Ако не ви се чака до 2009г., пратете ми едно съобщенийце в личната поща да се видим тримата и да се поопознаем по-отблизо! call
Pesho
Pesho
Veteran
Veteran

Брой мнения : 70
Location : EU
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Nutcracker Съб Яну 12 2008, 19:38

Admin написа: Tи жена ли си? Понеже ник-ът ти е в женски род, а пък и Nutcracker нали е жена... Хич да не вярваш какви работи ставали в добрата стара английска гимназия, а пък ние да не знаем! laugh

То и аз вече взех да се чудя лале ли съм, зюмбюл ли съм; жена ли съм, мъж ли съм... По принцип съм си жена и твърдо харесвам мъже, но понеже някои хора в този форум имат определени спомени, свързани с мен, почвам да се чудя дали в определен момент не съм кривнала от правия път? На ученическите бригади и екскурзии доста се пиеше и не изключвам възможността да се е случило нещо, за което впоследствие да ме е налегнала удобна частична амнезия, ама чак пък хич да не си спомням? confused
Nutcracker
Nutcracker
Golden member
Golden member

Брой мнения : 51
Location : Here, there and everywhere
Registration date : 09.11.2007

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by krabosh Съб Фев 02 2008, 01:30

flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers
love love love love love love love love love love love love love
flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers
krabosh
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 61
Location : SOF
Registration date : 06.11.2007

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Хаяско Съб Фев 02 2008, 12:14

Я да разясним тук за протокола - всички тез цветя и целувки за Nutcracker ли са, или за първата ти любов? Щото постът ти е много експресивен, но с неизяснен адресат.
Да те видим в присъствието на законната съпруга дали пак ще си толкова щедър на целувки!
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Х.Х. Сря Фев 20 2008, 19:09

Пълен нещастник! Цепеше стотинката на две и когато ходехме в някое кафене на по кафе и кола, винаги се изнизваше в тоалетната, като дойдеше време да се плаща сметката. Веднъж ме покани у тях и ме почерпи филия с лютеница (без масло) и вода от чешмата в банята (там била по-студена).

Ама и аз все на такива стиснати задници налитам! Студентското ми гадже пък трамбоваше по 4 км пеша (по 2 във всяка посока) всеки ден, защото пестеше пари от автобусни билетчета. Сега кара "Бентли".
angry
Anonymous
Х.Х.
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Pesho Пон Фев 25 2008, 17:29

Моля ти се, кажи ми че не съм бил аз, щото сигурно съм бил точно аз. Това за лютеницата не си го спомням, обаче трябва да знаеш, че от комбинацията кафе+кола и досега получавам разстройство и затова много пъти ми се е случвало към момента на плащане на сметката да съм във WC-то. Не е от стиснатост, вярвай ми! no
Pesho
Pesho
Veteran
Veteran

Брой мнения : 70
Location : EU
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Х.Х. Пон Фев 25 2008, 22:32

Не, не беше ти. Обаче направо ме разби с този чувствителен стомах! laugh laugh laugh Можеш да си сигурен, че сега вече никога няма да те поканя на среща. Таман ще се отдадем на спомени и ще се разнежим, и ти ще хукнеш през глава към тоалетната. Много романтично, няма що! laugh
Anonymous
Х.Х.
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Desi Пон Фев 25 2008, 22:38

Брей, много народ с гастро-интестинални проблеми и фобия за плащане на сметки имало в този випуск! Аз се сещам поне за още един.
Х.Х., кажи си кой е твоя и аз ще си кажа кой е моя (или нашия, ако се окаже същия). angry
Desi
Desi
Senior member
Senior member

Брой мнения : 44
Location : Sf
Registration date : 21.11.2007

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Хаяско Вто Фев 26 2008, 21:05

Ирина, ти ли си Х.Х.?
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Ани Съб Мар 01 2008, 02:15

Тая пък (Х.Х.) му отишла на гости (Y.Y.) да яде !?!?!

sorry

Ето това се казва апетит !
Anonymous
Ани
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Друг Нед Мар 02 2008, 01:02

by Х.Х. on Wed Feb 20, 2008 6:10 pm
....................... току виж и на мен ми излязъл късмета. Грознички приемате ли щото аз и преди не бях първа хубост, пък сега съвсем
Не знам кой се крие зад Х.Х., ама след горното самопризнание долните спомени изглеждат твърде логични:

by Х.Х. on Wed Feb 20, 2008 5:09 pm
....... винаги се изнизваше в тоалетната, като дойдеше време да се плаща сметката. Веднъж ме покани у тях и ме почерпи филия с лютеница (без масло) и вода от чешмата в банята (там била по-студена).

Ама и аз все на такива стиснати задници налитам! Студентското ми гадже пък трамбоваше по 4 км пеша (по 2 във всяка посока) всеки ден, защото пестеше пари от автобусни билетчета. Сега кара "Бентли"
Явно проблемите не са в платежоспособността на индивидите или в патологичното им нежелание да се издължават, а по-скоро в драстично разминаване на оценките между търсещият и предлагащият, като от скромните данни не става ясно кой, коя роля е заемал.
Ако е истина искаме имена, факти и снимки - така и ние ще преценим кой е бил онеправданият!

laugh angry :laughing: _______________________________________________ love Who pays ......... ???
Anonymous
Друг
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Хаяско Вто Мар 04 2008, 21:07

Аз лично имам подозрения кой се крие зад инициалите Х.Х., понеже на времето въпросното лице ми е разказвало историята с лютеницата и ако съм прав в подозренията си, трябва да знаете, че тя определено е хубава и аз поне бих дал половината си месечна заплата, за да я заведа на вечеря. Освен това е и много приятен събеседник, абе направо маце трепач. Защо ли не бях по-настоятелен навремето, между нас като че ли прехвърчаха искри. Сега мога само да си скубя плешивата глава от яд! angry
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Х.Х. Сря Мар 05 2008, 00:52

Аз ви разказах за спомените си за първата си любов, а вие ме разпънахте на кръст!

Хаяско, благодаря за комплиментите и поканата. Надявам се, че ще я изпълниш! Само се притеснявам, че слагаш лимит от половин заплата. Пак тоя мой късмет ...........!
Anonymous
Х.Х.
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Хаяско Чет Мар 06 2008, 16:30

Иринче, душа, ако наистина си ти, давам и цяла-а-а!
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by X.X. Съб Мар 08 2008, 01:47

Не се казвам Ирина. Значи ли това, че лимитът от 1/2 заплата остава?
Ако трябва да подавам молба за смяна на името. Не знаех, че там ми бил проблемът.
То е ясно, че и заплатата ти е малка но поне да си беше помечтал ....... greetings
Anonymous
X.X.
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Кой ми сви инициалите?

Писане by Х.Х. Съб Мар 08 2008, 19:47

Хм, гледам, че някой арабийски си пише ли, пише в темичката, използувайки моите инициали, или поне тези, с които се представям във форума. За Хаяско и тези, които се интересуват - предишните два поста, подписани с инициали Х.Х., не са мои! Иначе, за да стесня кръга на заподозрените : не съм Ирина, а първата ми любов, за който писах във форума, беше от "Е" клас. Ако не го е срам, нека се обади сам.
Хаяско, честно да ти кажа, не ми се излиза с човек, който може и да не ми допадне, като се видим на живо. Ако се видим на концерта през май и се харесаме, става, но така направо, наистина не смея. Вярвам, че ще разбереш опасенията ми.
Anonymous
Х.Х.
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Admin Съб Мар 08 2008, 20:28

Ами вземете се регистрирайте и тогава никой няма да може да се представя за вас. А междувременно ви предупреждавам, че ако още веднъж някой си присвои чужда самоличност и се опита да въведе в заблуждение останалите посетители на форума, ще ви заключа темата. И това далеч не е всичко - ще има и физически наказания, при това сурови! Треперете и плачете!

P.S. Честит осми март на дамите! Да вдигнем тост за най-очарователните създания, озарявали някога с красотата си нашата любима АЕГ - момичетата от випуск 1984!
party
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Друг Пон Мар 10 2008, 17:50

Пак форумна шизофрения!
Това дето го виждаме не било това, което виждаме!
Да не би едното да е на кирилица, а другото на латиница???
и лицето да се разграничава само от себе си - това си е цяла диагноза! angry

В знак на подкрепа на призива на Admin-а за регистрация - отивам да се регистрирам.
Ако се появи някой "Друг" - да знаете, че той е някой друг Друг и аз нямам нищо, ама нищо общо с него, написаното, и т.н.

basic
Anonymous
Друг
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Admin Пон Мар 10 2008, 18:54

Питаш ли ме на мен какво ми е? В тая тема какви ли не писаха - един с диария, друг с биполарно разстройство на личността и за капак цял куп сексуални маниаци - и аз трябва на всичките да им чета писанията и да ги цензурирам при нужда...Защо ли ми трябваше форум да правя и Админ да ставам? sorry
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Хаяско Нед Мар 23 2008, 19:42

Вземи ги банни бе, Админе! Ще се подиграват те с чувствата ми! Само като си помисля, че вместо с някое нежно създание съм флиртувал виртуално с някой плешив шкембелия на средна възраст и ми иде да...
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Desi Пон Мар 24 2008, 23:34

Понеже Х.Х. продължава да си трае, нека все пак се опитам да отгатна самоличността на нейния любим, който подозирам, че е бил наш общ.

Х.Х., лицето от "Д" клас ли беше?
Desi
Desi
Senior member
Senior member

Брой мнения : 44
Location : Sf
Registration date : 21.11.2007

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Nikolai Сря Мар 26 2008, 12:11

Не мога да повярвам! Нима никой не може да каже една добра дума за гимназиалните си гаджета? А казват, че след време оставали само веселите спомени. Една я оставили с лютеница без масло, друга си платила кока-колата. Ами така се спестява за Бентли. Пешо пък не вървял тогава, ама сега трепе рибата...Темата е за любов, момичета и момчета. Една идея за админа: защо не оставиш регистрираните да си пишат без цензура? Големи хора сме вече, всеки да си отговаря за простотиите.
avatar
Nikolai
New member
New member

Брой мнения : 5
Location : Sofia
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Admin Сря Мар 26 2008, 21:21

Ники, ти ни разкажи за първата си ученическа любов, а пък аз обещавам да не те цензурирам! :good luck:
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Nikolai Чет Мар 27 2008, 12:38

Ами аз не мисля, че има много за разказване. Още повече, че на тия, които ме помнят, вероятно едва ли ще им кажа нещо ново. Моята ученическа (гимназиална) любов е била на показ с приливи и отливи от осми клас до казармата, когато намери и логичния си завършек. И смея да твърдя, че за разлика от повечето писали по въпроса тук, аз съм си запазил добри чувства, независимо от горецитирания завършек.
avatar
Nikolai
New member
New member

Брой мнения : 5
Location : Sofia
Registration date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени - Page 2 Empty Re: Какви чувства предизвиква у вас споменът за първата ви учени

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите