Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you're from class '84 of 114 ELS when ...

3 posters

Go down

You know you're from class '84 of 114 ELS when ... Empty You know you're from class '84 of 114 ELS when ...

Писане by vess_ivanov Съб Ное 10 2007, 17:09

Всички сме чели забавните списьци от начини да познаеш дали си redneck, дали си такьв или онакьв.
Например, да използувам няколко стереотипа, :
You know you're a redneck when...

1. You take your dog for a walk and you both use the same tree.
2. Your house doesn't have curtains, but your truck does.
...


или

You know you're a blonde if ...
1. You keep a coat hanger at the back seat of your car in case you lock your keys in the car.


Чудя се как би изглеждал един списьк озаглавен
"You know you're from class '84 of 114 ELS when ..."? :graduate:
Може би нещо такова:

1. На 42 години сте и все още пишете по форуми с бившите си сьученици
2. Все още не сте казали на пьрвата си ученическа любов за чувствата си, но смятате да го направите на 25-годишнината от завьршването, ако я поснзете
3. Наричате Докторската градинка в София "Пушкома"
4. Имате сьученици вьв всеки щат на Америка и провинция на Канада, но сам живеете в някоя от пьрвите страни-членки на EU
5. Ако поискате можете да намерите личния номер на Вальо З.
6. Всеки последен четвьртьк от месеца в 19:00 часа ходите в "О! Шипка"
7. Вашият златен стандарт за красота е Таня М.
8. Имате аудио-касета сьс запис на урок на Асен Николов
9. Ако на поредната годишна среща на випуска някой ваш съученик ви даде телефона си, то той е пластичен хирург. (виж по-долу постинга на Таня)
10. Знаете всичко за рационалните числа, но още изпитвате нерационален страх от Комарова
11. Знаете поне 3 цитата от полковник Сотиров

Кой ще ми помогне да довьршиме списька? C'mon, it will be fun! Please reply.


Последната промяна е направена от на Съб Ное 10 2007, 23:02; мнението е било променяно общо 1 път
vess_ivanov
vess_ivanov
Senior member
Senior member

Брой мнения : 40
Location : Toronto, CA
Registration date : 08.11.2007

Върнете се в началото Go down

You know you're from class '84 of 114 ELS when ... Empty Re: You know you're from class '84 of 114 ELS when ...

Писане by Tanya M. Съб Ное 10 2007, 20:38

Веско, доживях и аз на 42 г.да се превърна в еталон за нещо! Ама така като гледам, все на хора, дето живеят отвъд морета и океани, през девет земи в десета и ме виждат само на снимки. Сега като се замислям, май на 25-та ни годишнина няма изобщо да се появя, понеже ще очаквате да ме видите да изглеждам така dance , а пък аз съм вече малко по-така dance и не виждам защо трябва да ви разбивам илюзиите. В този ред на мисли в т.7 смятам, че трябва да сложим някакъв утвърден стандарт за красота от епохата на 80-те - примерно Доли Партън и Силвестър Сталоун или Аня Пенчева и ... щях да напиша Андрей Баташов, но той май изгря по-късно. Така де, мисля, че в основни линии си схванал идеята ми. Можем даже за целта да отворим нова тема : "Кои бяха секссимволите на 80-те?"

Искам да предложа и нова т.9 в списъка, вдъхновена от едно мое преживяване с Веско Динев (разказала съм го някъде из форумите, но в резюме: на последната ни годишна среща единствено той ми даде визитната си картичка и после като я прочетох, установих, че е станал пластичен хирург!).Та тази т.9 предлагам да гласи следното:

9. Ако на поредната годишна среща на випуска някой ваш съученик ви даде телефона си, то той е пластичен хирург.
Tanya M.
Tanya M.
Veteran
Veteran

Брой мнения : 66
Location : Sofia
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

You know you're from class '84 of 114 ELS when ... Empty Re: You know you're from class '84 of 114 ELS when ...

Писане by VladoZ Съб Ное 10 2007, 22:53

Mojem da dobavim:

# Znaete pone 3 bezsmurtni frazi ot legendarniqt avtor polkovnik Sotirov.
VladoZ
VladoZ
Veteran
Veteran

Брой мнения : 74
Age : 58
Location : Boston
Registration date : 05.11.2007

http://www.careerconceptz.com

Върнете се в началото Go down

You know you're from class '84 of 114 ELS when ... Empty Стандарта остава

Писане by vess_ivanov Съб Ное 10 2007, 22:59

Таня, сьжалявам, но т. 7 остава непроменена due to popular demand applause
Виж т. 9 е много хубава и вече я добавих :laughing:
vess_ivanov
vess_ivanov
Senior member
Senior member

Брой мнения : 40
Location : Toronto, CA
Registration date : 08.11.2007

Върнете се в началото Go down

You know you're from class '84 of 114 ELS when ... Empty Re: You know you're from class '84 of 114 ELS when ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите