Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

+5
Nutcracker
krabosh
VladoZ
Tanya M.
Admin
9 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ще дойдете ли на 25-годишния юбилей на випуска?

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_lcap83%Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_rcap 83% 
[ 29 ]
Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_lcap3%Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_lcap9%Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_lcap5%Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_lcap0%Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 35
 
 

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Admin Чет Окт 18 2007, 23:00

След малко повече от година се навършва четвърт век от абитуриентския ни бал! Във връзка с това ви призоваваме да дадете своите идеи за това как да отпразнуваме тази забележителна годишнина!

Очакваме вашите предложения за членовете на организационния комитет (поне по един представител от всеки клас), мястото и датата на събитието и естествено за това какво бихте искали да включва програмата. С оглед напредналата възраст на участниците молим да проявите реализъм и да не предлагате физически натоварващи дейности като състезания по акробатичен рок; висок скок, предшестван от троен уиски шот и други подобни рискови занимания.


Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Animat10


Последната промяна е направена от на Вто Окт 23 2007, 20:46; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Vivien Нед Окт 21 2007, 19:00

Предлагам да отпечатаме годишник със снимки в стил "now and then", като всеки от нас даде по една своя актуална и една архивна (отпреди 25 год.) снимка.
Anonymous
Vivien
Гост


Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Zapovqdayte v Boston

Писане by VladoZah Пон Ное 05 2007, 20:04

Mojem da napravim dvoen kupon - edin v Sofia, edin v Boston sus specialni nagradi za tezi, koito dojdat i na dvata. Mnogo hora ot vipuska sa v severna Amerika a i mnogo ot jiveeshtite v Bulgaria ili Evropa sa izrazqvali jelanie da posetqt the US of A. V Boston moje da si napravim velik kupon a i ako namerim podhodqsht sponsor (q da vidim koq gospoja imashe lichniq nomer na Zlatev?) mojem da pokanim nqkoq ot grupite ot nashto vreme da ni sviri. Znam che primerno Foreigner vse oshte pravqt koncerti i ne vzimat skupo. Nqkakvi mnenia po predlojenieto?
Pozdravi
Vlado Zaharinov ot A klas
Anonymous
VladoZah
Гост


Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Относно предложението на Владо

Писане by Tanya M. Вто Ное 06 2007, 00:58

Владо, идеята ти за Foreigner е страхотна! applause Дано да са живи дотогава! Обаче ако приемем, че това съвсем не е нереалистична възможност, стига да се намери кой да я спонсорира, купонът в Бостън все пак си е много трудно осъществим - разстоянието е голямо, все още има визи, а и за много хора ще е доста скъпо. Иначе звучи примамливо, но на другия ден след купона пред твоята къща в Бостън може да те чакат и ей такива пост-юбилейни изненади под формата на закъсали купонджии.
broke
Tanya M.
Tanya M.
Veteran
Veteran

Брой мнения : 66
Location : Sofia
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by VladoZ Вто Ное 06 2007, 20:46

Prava si Tanya, malko e dalechko Boston. Tova s vizite se nadqvame da otpadne do togava. A za parite - mi da se razdelim na sponsorirani i sponsorirashti i da vidim koj kolko bileti moje da kupi. transport
VladoZ
VladoZ
Veteran
Veteran

Брой мнения : 74
Age : 58
Location : Boston
Registration date : 05.11.2007

http://www.careerconceptz.com

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty МаЛК=о реализъм

Писане by Краси Б. Вто Ное 06 2007, 23:56

Дами & Г-да
призовавъм Ви към реализъм - какъв Бос-тън, какъв Хюс-тън.
Училището се намира в СОФ-И-Я. signs

НЯКОИ ВЪПРОСИ
Дали да има среща --> ДА (0)
Мястото на срещата остава непроменено. (София) (1)
Орг. съвет - предложения - до дд.мм.гггг (2)
Предварителни подготвителни мероприятия (репетиции) (3)
Финансиране и записвания за участие (4)

МАЛКО ПРЕДЛОЖЕНИЯ
(i) Предлагам до 31.03.2008г да се сформира орг.съвет.
(ii) Предлагам всички желаещи да участват и спомагат за работата да бъдат радушно поощрени да го сторят.
(iii) Поощрението и без друго накрая е досадно мрънкане поне в началото да ги потупаме по рамото.
(iv) До 01.05.2008г нашите хора да напишат план-програма с дати и да я публикуват за коментар от всички мераклии
(v) Изпълнение .....................

Предложения и коментари по същество ? :computer:
Anonymous
Краси Б.
Гост


Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Admin Сря Ное 07 2007, 00:29

На това му викам аз делови подход! applause
Изцяло те подкрепям във всичките ти предложения и веднага те предлагам за член на организационния комитет! Времето до 25-та ни годишнина всъщност не е чак толкова много, ако решим да организираме едно наистина мащабно честване и да издадем годишник със снимки now and then - само си помислете колко снимки трябва да се съберат и обработят (и индивидуални, и групови). В тази връзка нека ако някой разполага с интересни архивни снимки, да ги качи във форума или да ми прати лично съобщение, ако не знае как става това!
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Desi Чет Ное 08 2007, 01:33

Подкрепям горното предложение! Човекът си има направо готова платформа и заслужава не просто да бъде избран, а направо да оглави организационния комитет!:wink:
Anonymous
Desi
Гост


Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by krabosh Чет Ное 08 2007, 02:31

Desi написа:...... Човекът си има направо готова платформа и заслужава не просто да бъде избран, а направо да оглави организационния комитет!:wink:

Благодаря Desi ! Много мило.
Приятничко някак си е да получиш такава безрезервна подкрепа от една дама ! love

За съжаление в случая няма избиратели, няма постове, няма служби, няма и др.
Всички които желаят да има среща трябва да се включат в организирането й.

Участвай и ти! :naughty:

Нека си направим готин купон сега. Добра репетиция за 50-годишнината.
Среща ще има. Нека бъдем всички там и да се веселим !
krabosh
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 61
Location : SOF
Registration date : 06.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Tanya M. Чет Ное 08 2007, 11:25

Бошнаков, нещо май не ми е ясно... Ти да не би да предлагаш членовете на организационния комитет да провеждат организационните си срещи в джакузи , като се наливат с шампанско и си похапват екзотични плодове? Защото ако е така, искам и мен да ме включите!
Tanya M.
Tanya M.
Veteran
Veteran

Брой мнения : 66
Location : Sofia
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by krabosh Чет Ное 08 2007, 17:58

Tanya M. написа:.............. искам и мен да ме включите!
Welcome on board !
Ха така - давайте момичета ! Покажете им на тези мързеланковци ! exclamations
И джентълмените да се включват - (в джакузито) вода има за всички ! fun
Шампанското от мен ! party
krabosh
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 61
Location : SOF
Registration date : 06.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by krabosh Чет Ное 08 2007, 18:49

Tanya M. написа:Бошнаков, нещо май не ми е ясно...

То и на мене не ми е .......

И понеже възникна въпроса за "председател" (главен юркач) сериозното ми предложение е да натоварим Таня с тази неблагодарна мисия на която мнозина ще завидят. Не знам какво точно ще се председателства занапред, но на първо време е наложително да се подреждат, групират и т.н. постъпващите "хиляди" идеи и предложения.

Аргументи за --->
1) Всички я познаваме (пък и тя нас)
2) Има 4 деца + 1 съученик за съпруг + куче --> щом се справя с тях - и нас ще оправи !
3) Като натоварим жена с работата мъжете можем да си отдъхнем. За несполуките ясно кой е виновен !
4) Всички призове се обират така или иначе от съучениците (м) защото далновидно сме натоварили Таня !
5) .................. много др. ...........................

Аргументи против --->
1-100) Има и такива. Според мен са маловажни (няма да си сривам предложението сам).
100 - 1000) Напишете ги. Дайте и други предложения. Само без анонимки.

Таня, моля не отказвай ! В джакузито ще бъде скучно без теб! Както вече обещах шампанското от мен !
krabosh
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 61
Location : SOF
Registration date : 06.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Tanya M. Чет Ное 08 2007, 19:16

Краси, аз на тоя номер с шампанското не се връзвах като бях на 18, та сега ли? Не си мисли ти, че щом съм родила четири деца, не умея да отказвам. Остави ме да си председателствам децата и мъжа в къщи и ми дай някоя по-редова длъжност в организационния комитет.

Понеже и без това от последната ни годишнина съм запазила доста адреси и телефони, а днес открих и един забравен списък от предпоследната ни среща, ти предлагам да поема информационното обезпечение на юбилейната ни годишнина - да информирам чрез съобщения в този форум и чрез e-mail-и всички как върви подготовката за срещата, да събирам и обработвам всякакви обратни мнения и предложения; да изготвям списъците на заявилите желание да присъстват и т.н. Мисля, че така бих била най-полезна, понеже мога да отделям време основно нощем.Естествено, ще помагам и с всичко друго в рамките на моите възможности.

Ето, аз вече казах с какво мога да бъда полезна, сега е ред и на останалите!
Tanya M.
Tanya M.
Veteran
Veteran

Брой мнения : 66
Location : Sofia
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by krabosh Чет Ное 08 2007, 21:17

Tanya M. написа:Краси, аз на тоя номер с шампанското не се връзвах като бях на 18, та сега ли? ....
Човек трябва да получава шанс да поправя грешките си ..........

Tanya M. написа:............ и ми дай някоя по-редова длъжност в организационния комитет.


Ми щом аз ги давам - ОК !
Назначена си - шеф на Инфо-BOX-a. ( PR - vipusk84 )

Ама като чета двата цитата слято си мисля, че трудно ще израстнеш нагоре - ха ха flowers

А сега сериозно - благодаря ти Таня! Работата, която обеща да вършиш е най-важното.
Аз ще ти помагам. С всичко и по всяко време. Когато имаш нужда. Разпределяй работата.

Нека всеки да може да каже: "И тъпана бих - и на хорото играх!" fun
krabosh
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 61
Location : SOF
Registration date : 06.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by VladoZ Пет Ное 09 2007, 21:03

Dobur den na foruma. Iskam da predloja nqkolko idei za denq na godishninata.

1. Da go napravim subiraneto cql den ili dva dena, che da imame poveche vreme da se vidim, da si spomnim, da iztrezneem i da povtorim ...
2. Da napravime nqkolko konkursa. Primerno za Miss 25-a Godishnina (bez Tanya M da uchastva, che da ima pone nqkakva konkurentnost); za naj-dobre zapazeno mujko tqlo; za naj-plodovit sauchenik/sauchenichka; za naj-rano razmnojili se po klasove i sushto za tezi s naj-malki bebeta.
3. Bridge turnir, i drugi "sportni" zanimania - spored mqstoto koeto se izbere.
4. Sustezanie po reshavane na sistema ot uravneniq s dve neizvestni (i ako mojem da pokanim Komarova za arbitur, che da si spomnim onazi nepovtorima trupka ot nejnite chasove. Common - nqma li sred vas ljubiteli na horror movies).
5. Grupovo poseshtenie na gimnaziqta s cel da prekusnem tekushtite chasove ako oshte ima takiva kum datata na nashto party - da vidqt segashnoto pokolenie, puk i nie da gi vidim.
6. Za albuma 'Predi i Sega' - da dobavim kratki (moje i smeshni) biografichni danni i contact info.
VladoZ
VladoZ
Veteran
Veteran

Брой мнения : 74
Age : 58
Location : Boston
Registration date : 05.11.2007

http://www.careerconceptz.com

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Tanya M. Пет Ное 09 2007, 22:23

Владо, ако се приеме твоето предложение юбилейната ни среща да е с продължителност от 2 дена, нека поне е на морето! Би било наистина хубаво, но пък дали това няма да стесни кръга от хора, които иначе биха дошли? Ако искаш, пусни една анкета.

Ако ще има конкурси за миски, мисиски и мистъри "Випуск84", нека Веско Динев, който както сигурно знаете сега е известен пластичен хирург, да си пусне отсега координатите във форума "Обяви", заедно с информация за отстъпката, която смята да предложи на бившите си съученици по повод юбилея! Той ми даде визитката си на последната ни годишнина (какъв ли беше подтекстът?), но аз успях да я изгубя. Или пък Мартин я е изял от ревност, не знам.

Обаче , драги ми Владо, аз те подозирам, че искаш да правим конкурси, за да се намърдаш в журито, права ли съм? signs Понеже всички знаем какво правят членовете на журито с участничките в конкурса. Затова за наказание предлагам наистина да оглавиш журито, но на конкурса за "Мистър Випуск 1984". Ще се нагледаш на космати гърди и дупета!party

Иначе отминавам без коментар желанието ти да ме елиминираш от участие във всички конкурси, па макар и под благовиден предлог. Между другото, лошото на общуването по интернет е в това, че никога не знаеш с каква давност са снимките, които ти е пратил насрещният обект.
dance Та и аз не знам какви точно снимки съм ти пращала, за те оставя с такива ласкателни за мен впечатления (Мартин каза, че ако не му предоставиш копия доброволно, ще ги изиска по съдебен ред), но едва ли са много скорошни.

А сега вече сериозно, искам и аз да предложа нещо като част от програмата на срещата - да направим караоке конкурс, като всеки клас авансово излъчи свои представители, които да участват в конкурса с предварително подготвена песен (за предпочитане от 80-те). Конкурсът обаче да е за аматьори, т.е. бивши участници в хора на училището да не се допускат. Освен ако решат да съпроводят изпълнението си да кажем със стриптийз, мисля, че в такъв случай бихме направили изключение. Дори можем да ги поощрим!
Tanya M.
Tanya M.
Veteran
Veteran

Брой мнения : 66
Location : Sofia
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by krabosh Пет Ное 09 2007, 22:39

Tanya M. написа:...........предложение юбилейната ни среща да е с продължителност от 2 дена..........

Предлагам в протоколите за постъпили предложения това да се впише като: "... да е с продължителност 2 дни + поне 1 нощ".

Рискувам да стана досаден но съм привърженик на прецизността, пунктуалността, точността и най-вече пълната яснота!
drinking
krabosh
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 61
Location : SOF
Registration date : 06.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Nutcracker Съб Ное 10 2007, 11:00

Или по-добре 2 нощи и 1 ден!
Това за караокето ми харесва. Ако правим срещата на морето, можем да направим състезание по плажен волейбол и други спортни състезания, като надбягване с чували например.
Nutcracker
Nutcracker
Golden member
Golden member

Брой мнения : 51
Location : Here, there and everywhere
Registration date : 09.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Za konkursa Mistur/Miss(is) Vipusk 84

Писане by VladoZ Съб Ное 10 2007, 22:48

Tanya, sujalqvam no shte trqbva da otklonq predlojenieto da sum shef na jurito za Mistur Vipusk 25 zashtoto mislq sushto da uchastvam i to posle shte trqbva da glasuvam za sebe si love ...i shte zapochnat edni obvineniq ... no

Mislq che si e redno konkursa za Mistur da se ocenqva ot jenite i obratnoto - nie mujete da ocenqvame kandidatkite za Miss ili Missis. :thinking_about

To tezi konkursi shte sa kato Olimpiadata - vajno e uchastieto, ne pobedata. happy
VladoZ
VladoZ
Veteran
Veteran

Брой мнения : 74
Age : 58
Location : Boston
Registration date : 05.11.2007

http://www.careerconceptz.com

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by krabosh Нед Ное 11 2007, 00:06

VladoZ написа:.......... - nie mujete da ocenqvame kandidatkite za Miss ili Missis. .........

Владо,
предлагам стартовите оценки да се дават за доказани качества чрез свидетелски заявления за проверени такива. Заявителите могат да бъдат само от vipusk84. Давност на проверката - няма.

При Miss това е малко трудно, но не е непостижимо. За компенсация - бонус точки! fun

Виж, за Missis - трябва да заложим здрави критерии и естествено състезателни дисциплини. Ако мислят, че с една мокра фланелка ще ни шашнат - пълно обърквание. Трябва регламент ! И подготовка от участничките ! Пък и нерегламентираните опити за въздействие върху журито (особено успешните) са си също достойна състезателна дисциплина.

Таня М. определено не може да бъде лишена от участие. Конкурсът ще загуби и ще се чувствам ощетен!


Последната промяна е направена от на Нед Ное 11 2007, 10:43; мнението е било променяно общо 1 път
krabosh
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 61
Location : SOF
Registration date : 06.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Admin Нед Ное 11 2007, 00:20

Бошнаков, нали не мислиш да превърнеш конкурса, в който ще вземат участие порядъчни 43-годишни матрони (все пак говорим за 2009г., нали?) в някакво разюздано зрелище за застаряващи похотливци? Срамота!
fun
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Наблюдат Нед Ное 11 2007, 02:16

По повод предложението на Владко З. и споменаването на Foreigner...те на крака в София ще дойдат:

Легендарната рок банда Foreigner ще изнесе концерт в България за първи път на 15 декември в зала Универсиада.
Събитието е част от световно турне, по повод 30-годишнината от създаването на групата.
Мик Джоунс (Mick Jones) и компания са подготвили за българските си фенове сетлист, включващ най-големите им хитове като "I Wаnt To Know What Love is", "Waiting For A Girl Like You", "Urgent", "Cold As Ice".
Ограничен брой фенове ще имат възможността да видят Foreigner на живо, тъй като за концерта ще бъдат пуснати само 2500 билета.
Култовата за няколко поколения меломани банда пристига в страната по покана на Wonder Music Agency и Радио Z-Rock.
Anonymous
Наблюдат
Гост


Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by vess_ivanov Нед Ное 11 2007, 02:21

Отговарям за да подкрепя Полиша - здрави критерии трябва да има, а и защото тази емотиконка много ми хареса и използувам случая да я пусна още ведньж

Бошнаков, нали не мислиш да превърнеш конкурса, в който ще вземат участие порядъчни 43-годишни матрони (все пак говорим за 2009г., нали?) в някакво разюздано зрелище за застаряващи похотливци? Срамота!
fun

Вярно е, че оценките може да ги поставиме още сега, но не е необходимо да наричаме участничките с епитети от сорта на "порядъчни"!
vess_ivanov
vess_ivanov
Senior member
Senior member

Брой мнения : 40
Location : Toronto, CA
Registration date : 08.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty "This is the United States, foreigner"

Писане by vess_ivanov Нед Ное 11 2007, 02:41

Ако не се сещате, заглавната фраза е от "Стената" на Пинк Флойд - речетатив на телефонистка в края на една от песните. Повода по който я пускам е поканата на владко, по която Таня, Полиша и Наблюдател вече коментираха.

Mnogo hora ot vipuska sa v severna Amerika a i mnogo ot jiveeshtite v Bulgaria ili Evropa sa izrazqvali jelanie da posetqt the US ...

Владко, with all due respect, ама кой иска да идва на днешно време в Америка бе батко, като The Department of Homeland Security and Prevention of Human Rights ще иска да ни сканира ретината, да ни проверява телесните отверствия и да ни екстрадира в трети страни като незаконни бойци. Не ти ли стигнаха бригадите в Негован, та искаш да прекараме 25-та годишнина в Гуантанамо! И 50 канадски цента да стане щатския долар, пак не си струва риска.
vess_ivanov
vess_ivanov
Senior member
Senior member

Брой мнения : 40
Location : Toronto, CA
Registration date : 08.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Едно предложение...

Писане by Cutie Вто Ное 13 2007, 01:10

Предлагам предварителната селекция на желаещите да участват в конкурсите за Мис и Мистър да се извършва във форума. За целта всеки от кандидатите да изпрати свои снимки в цял ръст в официално облекло и в бански костюм. Вярвам, че това ще ограничи значително възможността за корупция в състава на журито и ще допринесе за обективността на конкурсите!
Anonymous
Cutie
Гост


Върнете се в началото Go down

Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни? Empty Re: Ще празнуваме ли 25-та годишнина от завършването ни?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите