Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Днес видях бившето си гадже

2 posters

Go down

Днес видях бившето си гадже Empty Днес видях бившето си гадже

Писане by Desi Сря Апр 16 2008, 21:25

Днес видях бившето си гадже да се целува с друга жена. И то точно с жената, за която преди два месеца ме убеждаваше, че са само колеги и нищо повече. Така му беше засмукала езика, че не знам как изобщо си поемаше въздух. Е, права съм била да се съмнявам! Мистериозни позвънявания по телефона късно вечер, непрекъснати командировки в провинцията и в чужбина, в които тя неизменно го придружаваше, секс само през уикенда под предлог, че се скъсва от работа и няма сили за нищо... В крайна сметка се разделихме, като той обяви пред всичките ни познати, че аз съм причина за раздялата с безкрайните си скандали, предизвикани от безпричинна ревност. Сега се видя колко е била безпричинна! Иде ми да го angry !!!
Desi
Desi
Senior member
Senior member

Брой мнения : 44
Location : Sf
Registration date : 21.11.2007

Върнете се в началото Go down

Днес видях бившето си гадже Empty Re: Днес видях бившето си гадже

Писане by Хаяско Чет Апр 17 2008, 20:36

Да ти кажа като мъж: ако гаджето ти започне да разрежда секса, оправдавайки се с преумора, със сигурност има друга жена в картинката! Права си била да го подозираш. happy
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Днес видях бившето си гадже Empty Re: Днес видях бившето си гадже

Писане by Pesho Чет Апр 17 2008, 21:31

Хич бива ли на такава жена да се изневерява! Деси, кукло, половината мъже в този форум биха дали десет години от живота си за една нощ с теб, а ти откъде го намери тоя идиот? Я вземи ни пусни още една снимка по бельо да си оплакнем очите и да се дивим кой дръвник би изневерил на такава мадама!
Pesho
Pesho
Veteran
Veteran

Брой мнения : 70
Location : EU
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Днес видях бившето си гадже Empty Re: Днес видях бившето си гадже

Писане by Desi Чет Апр 17 2008, 23:12

Пешо, снимката първо не беше по бельо, а по бански, и освен това ти я бях пратила на лични, понеже ме помоли. Все пак не съм вече на 20 да си пускам снимки по бански по уеб форумите, какво остава пък за снимки по бельо.Затова на нови снимки не разчитай, още по-малко пък да ги пусна във форума.
А за съпричастността ви благодаря и на теб, и на Хаяско. Аз всъщност си давам сметка, че съм по-ядосана на себе си, задето съм била такава глупачка да му се връзвам на тъпите лъжи, отколкото на него.
Desi
Desi
Senior member
Senior member

Брой мнения : 44
Location : Sf
Registration date : 21.11.2007

Върнете се в началото Go down

Днес видях бившето си гадже Empty Re: Днес видях бившето си гадже

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите