Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Браво на А клас!Особено на момчетата!

2 posters

Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Отроче Чет Яну 17 2008, 19:08

Веднага да си кажа, че не съм от вашия випуск, имам обаче родител, който е учил в него, но няма да уточнявам нито неговия пол, нито в кой клас е бил, понеже ще се разсърди, ако разбере, че пиша тук.

Това, което искам да ви кажа е, че вие от А клас всичките явно сте много готини пичове и аз мога само да съжалявам, че нямам такива съученици! А най-хубавото е, че не само сте големи веселяци, но и съвсем не изглеждате като 40-годишни чичковци. Да знаете, че ако се явите на някой наш училищен купон, направо ще изтрепете рибата!
Anonymous
Отроче
Гост


Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Възмутен Пет Яну 18 2008, 21:36

А на нас останалите, дето не сме от "А" клас, какво ни е лошото?

И да знаеш, дете невръстно, че на това му се вика нелоялна конкуренция, понеже тия от "А" клас срам нямат и си пускат голи снимки, за да си повишат рейтинга, обаче не казват, че снимките са отпреди 10 години! Я ела ти на годишната ни среща да видиш какви са плешивци и шкембелии, а от снимките сякаш те гледат Брад Пит и Джони Деп! fun
Anonymous
Възмутен
Гост


Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Аclass Нед Мар 02 2008, 01:22

by Отроче on Thu Jan 17, 2008 5:08 pm:
.............Да знаете, че ако се явите на някой наш училищен купон, направо ще изтрепете рибата!

Ами някои юнаци от нас го правят ! Покани ни !
Anonymous
Аclass
Гост


Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Хаяско Вто Мар 04 2008, 20:55

Педофил във форума! help
Админе, вземи го банни тоя, бе! Ще ми ходи на детски купони той!
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Aclass Сря Мар 05 2008, 00:40

Хаяско,
я си погледни ЕГН-то.
Децата ни вече са над 18! Пък ако някое все още е под - ще стане.
Тя твоята работа май е: "Гладна кокошка просо сънува!".
Anonymous
Aclass
Гост


Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Хаяско Чет Мар 06 2008, 16:26

Аз специално малко окъснях, та мойто е на 12, но и на 20 да беше, пак нямаше да й дам да припари до този форум. Осъзнайте се бе, хора, ние сме на по 42-43 години! Кое 20-годишно момиче би ни харесало без тлъстите портфейли и без скъпите коли? Виж, някое 25-годишно по-бива. Те все пак са по-зрели и търсят мъже с интелект и жизнен опит, а не само камара от мускули.
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Desi Нед Мар 09 2008, 17:59

Да не ти разбивам илюзиите, но както жените на 45, така и тези на 25 се интересуват предимно от дебелината на портфейла. Ще ме умориш от смях с твоите "интелект и жизнен опит" . laugh laugh laugh
Desi
Desi
Senior member
Senior member

Брой мнения : 44
Location : Sf
Registration date : 21.11.2007

Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Хаяско Пон Мар 17 2008, 19:20

Можеше да ме оставиш поне да си помечтая, нали? А ти - само портфейлът имал значение и толкоз! Кога станахте толкоз меркантилни, бе? А какви добри и скромни момичета бяхте! Една боза и една кифла като ви почерпеше човек, и бяхте доволни! friends
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Desi Пон Мар 24 2008, 23:29

Е ако наистина си свалял момичета с по една боза и една кифла, това обяснява защо си толкова "окъснял" с женитбата, както сам се изразяваш. Истинско чудо е дори, че изобщо си успял да се ожениш. За сметка на това пък сигурно имаш стабилен брак, защото любовниците са скъпо удоволствие. Блазе й на жена ти, може да си спи спокойно без да се притеснява, че някоя ще й открадне мъжа!laugh
Desi
Desi
Senior member
Senior member

Брой мнения : 44
Location : Sf
Registration date : 21.11.2007

Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Pesho Вто Мар 25 2008, 00:01

А ти понеже не кълвеш на боза и кифли, затова още мома си ходиш! fun
Pesho
Pesho
Veteran
Veteran

Брой мнения : 70
Location : EU
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Браво на А клас!Особено на момчетата! Empty Re: Браво на А клас!Особено на момчетата!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите