Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Весели празници на всички!

4 posters

Go down

Весели празници на всички! Empty Весели празници на всички!

Писане by Admin Вто Дек 25 2007, 21:39

Весели празници на всички! Mc11
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Весели празници на всички! Empty Re: Весели празници на всички!

Писане by Pesho Чет Дек 27 2007, 18:53

Честито и от мен! Поздравявам ви с една своеобразна коледна песничка, която можете да чуете като кликнете на този линк http://www.funny-ecards.com/cards/christmas/butt-mas-tree.html

За любознателните бих могъл да добавя, че бившата ми жена, която наскоро преживя втори развод и с която продължаваме да поддържаме що-годе приятелски отношения, ме поздрави с тази картичка, придружена с надпис :"Ако всички задници, с които съм спала, можеха да говорят, щяха да надпеят Хора на софийските момчета!" Дали пък не е искала да ми каже, че съм задник? Както и да е, аз пък ви я изпращам (картичката, а не жената) без никакъв подтекст.
Pesho
Pesho
Veteran
Veteran

Брой мнения : 70
Location : EU
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Весели празници на всички! Empty Re: Весели празници на всички!

Писане by Desi Чет Дек 27 2007, 20:15

Много е готина картичката! А за това какво е искала да каже бившата ти жена, мога само да предположа, че посланието й е било, че си един най-обикновен редови задник, дори не солист в хора на задниците, с които е спала. Sorry за тълкуванието, но на мен така ми звучи. Обаче ние си те обичаме всякакъв, нали си се знаем от четвърт век! Съпругите идват и си отиват, но съучениците (и задниците!) остават! happy
Desi
Desi
Senior member
Senior member

Брой мнения : 44
Location : Sf
Registration date : 21.11.2007

Върнете се в началото Go down

Весели празници на всички! Empty Re: Весели празници на всички!

Писане by Хаяско Съб Дек 29 2007, 02:43

Е това с пърдящите задници направо ме уби! При това особено, да не кажа извратено чувство за хумор у бившата ти жена, ми е ясно защо си я зарязал! Не я слушай тя какво ти разправя, ти нали си знаеш, че
signs
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Весели празници на всички! Empty Re: Весели празници на всички!

Писане by Pesho Нед Дек 30 2007, 17:20

Desi написа: Съпругите идват и си отиват, но съучениците (и задниците!) остават! happy

Деси, благодаря ти за подкрепата! Радвам се, че имам завинаги място в твоето сърце като твой бивш съученик (не и като задник, надявам се!). Тази мисъл ще ме топли в студените зимни нощи и ще ме кара да мечтая да дойде по-бързо годишната ни среща, за да видя какви други способи знаеш за утеха, освен виртуалните! love
Pesho
Pesho
Veteran
Veteran

Брой мнения : 70
Location : EU
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Весели празници на всички! Empty Re: Весели празници на всички!

Писане by Nutcracker Сря Яну 09 2008, 10:56

Пешо, имахме една съученичка, дето се хвалеше, че е преспала с целия духов оркестър на гимназията. Сега като чета тук за жена ти, пърдящите задници и Хора на софийските момчета се чудя дали не си се оженил за нея? confused
Nutcracker
Nutcracker
Golden member
Golden member

Брой мнения : 51
Location : Here, there and everywhere
Registration date : 09.11.2007

Върнете се в началото Go down

Весели празници на всички! Empty Re: Весели празници на всички!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите