Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Купонът е в петък, 12 юни 2009!

+5
Pesho
Tanya M.
Desi
Admin
Сашо
9 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Pesho Пон Юни 01 2009, 22:11

Ма да бе, ма да! Вземи си и съпруга, и гаджето, и баба ти, и дядо ти, и дядовите макари!

Не, скъпа, съпрузи, съпруги и тем подобни НЕ СА ПРЕДВИДЕНИ! Освен ако някой от випуска междувременно не се е оженил за Анджелина Джоли! Айде, може и за Моника Белучи да направим изключение!
Pesho
Pesho
Veteran
Veteran

Брой мнения : 70
Location : EU
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Румен Пон Юни 01 2009, 23:39

Абе всичко това добре, ама няма ли да се отрежем още в първата част от купона и да станем за резил, ако не можем да излазим до пиано бара, дето е през две преки? Защото на предпоследната ни мила сбирка - тази за 20-годишнината- няколко души така се бяха (хм, бяхме) "маскирали", че и родната ни класна не можеше да ни познае. Аз примерно се прибрах в къщи в 4 ч. сутринта с букет от градински рози, който така и не можах да си спомня, дали съм оскубал от някоя градинка, или някой ми е подарил. А направо настръхвам, като си помисля с какво съм могъл да заслужа такъв подарък!
flowers
Anonymous
Румен
Гост


Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Относно розите на Румен

Писане by Хаяско Вто Юни 02 2009, 13:10

По мои бегли спомени ти май живееше някъде в центъра зад х-л "Радисон", нали? Действително прибирането ти в къщи през онази нощ беше доста драматично! Мога да те светна, че тогава с Емо едва те свалихме от паметника на "Цар Освободител" пред парламента, който ти упорито се опитваше да яхнеш и му викаше:"Дий, конче!" Като те смъкнахме от паметника, ти оскуба няколко от посадените пред него рози, за да ги подаряваш на полицаите, които дойдоха да те арестуват за нарушаване на обществения ред. И между другото, и досега не си ми върнал петдесетте лева, които платих, за да не те окошарят.
Не се учудвам, че нямаш никакви спомени. За последен път съм те виждал толкова пиян в "Трите смока", когато бяхме на военно.
Anonymous
Хаяско
Гост


Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Desi Вто Юни 02 2009, 20:37

Румене, а ако трябва и аз да допълня картинката от онази апокалиптична вечер, много преди полунощ ти беше вече толкова мотан, че едва те озаптих да не ходиш да пееш на г-жа Комарова "За мен ти си морска сирена, морякът удавник съм аз"! laugh
Desi
Desi
Senior member
Senior member

Брой мнения : 44
Location : Sf
Registration date : 21.11.2007

Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Анонимна Вто Юни 02 2009, 21:09

happy happy happy Е не, не е истина просто! Представям си го как пълзи по опашката на коня!
Anonymous
Анонимна
Гост


Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Сашо Вто Юни 02 2009, 21:42

Nikakvi polovinki, EI!!!
Сашо
Сашо
New member
New member

Брой мнения : 3
Age : 58
Location : София
Registration date : 22.05.2009

Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Относно половинките

Писане by Венци Сря Юни 03 2009, 16:41

Няма, честна пионерска! school
Anonymous
Венци
Гост


Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Lily Сря Юни 03 2009, 20:28

Сигурни ли сте, че след наздравиците за срещата, ще се стигнете и до пиано бара. Някои ще се включим на по-късен етап и да не ви търсим по квартала. Тогава ще се напием от мъка по вас.
avatar
Lily
New member
New member

Брой мнения : 1
Location : Sofia
Registration date : 08.11.2007

Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Tanya M. Сря Юни 03 2009, 20:49

Освен да трасираме пътя от ресторанта до бара с червени колчета...
Tanya M.
Tanya M.
Veteran
Veteran

Брой мнения : 66
Location : Sofia
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty UPDATE

Писане by Admin Пет Юни 05 2009, 17:29

За мен е истинско удоволствие да ви известя, че до този момент са потвърдили официално присъствието си на срещата вече над 50 човека, като броят на потвържденията, които продължават да пристигат и след изтичането на препоръчителния краен срок от 31 май, който бяхме поставили, е средно по 5-6 на ден.

Във връзка със запитванията, които ми бяха отправени по отношение на изискванията за облеклото - такива няма, можете да заповядате облечени както ви е удобно и в каквото се чувствате красиви! За тези, които отсега се заканват как ще се напият до умопомрачение и ще правят безобразия, мога да препоръчам и топла дреха - в случай, че осъмнат в ареста за нарушаване на обществения ред! wink
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Jojo Пон Юни 08 2009, 18:16

Гледам, мандалото е паднало за регистриране (поне vipusk84@abv.bg не откликва положително). Така или иначе, разни хора от Г клас ще се появим в Кристал Палас в 19 ч. Аз поне мисля да дойда. Тайната ми надежда е, че няма да е хептен претъпкано и ще могат такива като мене да се присламчат както му е редът. ;-)
Jojo
Jojo
New member
New member

Брой мнения : 7
Location : София
Registration date : 25.11.2007

Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Admin Пон Юни 08 2009, 20:43

Jojo, срокът за потвърждаване беше поставен единствено, за да знаем за колко човека да направим резервация в ресторанта. Естествено, имахме предвид, че много хора ще вземат решение в последния момент, така че сме предвидили повече места и няма опасност някой да остане ненастанен! Ще те очакваме в петък заедно с останалите от вашия клас!
P.S. Какво имаш предвид като пишеш, че "vipusk@abv.bg не откликва положително"? Ако си ни писал, за да потвърдиш присъствието си (дори и след 31 май) и не си получил отговор, със сигурност имейлът ти не е пристигнал. Използувам случая, за да информирам и всички останали, които все още не са потвърдили присъствието си, но имат желание да дойдат на срещата, че ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ НА 12 ЮНИ!
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 75
Location : Sofia
Registration date : 18.10.2007

https://vipusk84.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Купонът е в петък, 12 юни 2009! - Page 2 Empty Re: Купонът е в петък, 12 юни 2009!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите